ПРО КОМПАНІЮ

Офіційний та ексклюзивний представник компанії ZPT в Україні компанія РКІ-Консалтинг

ZPT Vigantice

Суспільство ZPT Vigantice spol. s r.o. було засновано в січні 1993. Фірма спеціалізується на розвитку та розробці нових технологій, виробництві і продажу електронно-керованих систем і мікропроцесорів. Головний напрямок нашої компанії це якість, надійність, серйозність, а головна мета нашої фірми повне задоволення потреб замовника. Діяльність фірми головним чином спрямована на технічний розвиток, яке негайно відбивається в практиці і застосовується в двох власних виробничих програмах.

В рамках виробничої кооперації займаємося розробкою і рішенням нових технологічних завдань на замовлення. Вивчення останніх трендів у розвитку технологій, близькі стосунки з замовником, співпраця з науково-дослідними інститутами, нам дає можливість задовольняти повною мірою специфічні і нестандартні вимоги і побажання споживача.

Фірма надає комплексно пророблений клієнтський сервіс, який включає в себе проведення консультацій при розробці інвестиційної концепції, консультації фахівців, розробку проектної документації, реалізацію і постачання під ключ, інструктаж, а так само забезпечує гарантійний та післягарантійний сервіс або проведення періодичного профілактичного огляду.

Суспільство ZPT Vigantice spol.s.r.o. має сертифікати якості ČSN EN ISO 9001: 2009 і ČSN EN ISO 14001: 2005, які є гарантією якості і зумовлюють напрямок розвитку фірми і в наступні періоди.

РКІ-Консалтинг

РКІ-Консалтинг – компанія, яка спеціалізується на інфраструктурних, комунікаційних рішеннях і рішеннях безпеки, які забезпечують хорошу продуктивність, надійність, віддачу від вкладених інвестицій, а також знижують експлуатаційні витрати підприємств і організацій, що дозволяє їм впевнено і комфортно працювати і бути конкурентними на ринку.

Наші можливості (компетенції) включають технології побудови локальних мереж та центрів даних, ВОЛЗ, бездротових мереж, мережевої безпеки, уніфікованих комунікацій, відео і телебачення, систем безпеки і аудіо-візуальних комплексів. Ці можливості засновані на передових розробках наших ключових партнерів і виробників: Avaya, Alcatel-Lucent, Cisco, HP, IBM, Tandberg, Polycom, AMP NETCONNECT, Molex, Panduit, R & M, Commscope Systimax, BOSCH, Panasonic, TOA, TAC by Schneider Electric , Wisi і ін.

Широкий спектр продуктів і послуг, портфоліо і 15-річний досвід дозволяє пропонувати рішення в широкому діапазоні галузей, таких як: охорона здоров’я, промисловість, будівництво, телеком, фінанси, державний сектор, малий і середній бізнес.

РКІ-Консалтинг є партнером, який допоможе вам знайти правильне рішення, з усіма навичками, необхідними для його реалізації.

Результатом нашої діяльності є скорочення витрат і економії часу наших клієнтів, створення комфортних умов для ведення бізнесу та забезпечення безпеки, як самих підприємств, так і їх клієнтів.

356Реалізовано проектів
268Medicall
88Ekonomik
57За кордоном