Medicall – система зв’язку медсестра – пацієнт

MDC V03 IP

Medicall – інтегрована комунікаційна система MDC V03 IP призначена для забезпечення оперативного зв’язку і виклику персоналу в об’єктах охорони здоров’я та установах соціально-побутового обслуговування. Система відповідає високим стандартам європейської якості. Основні переваги системи – простота монтажу і обслуговування, безпека, низькі експлуатаційні витрати, сучасний дизайн, висока експлуатаційна надійність і тривалий строк експлуатації. Система виробляється з використанням новітніх технологій. Архітектура системи дозволяє задовольнити різноматнітні вимоги та специфічні побажання замовників. Навіть при суттєвих змінах, що тягнуть за собою реконструкцію підприємства, на якому встановлена система, або зміну типу використання, систему можна перепрограмувати, а за допомогою простої заміни кінцевих блоків повністю переробити. Система створена як універсально-збірна. Вона має великий вибір варіантів використання окремих елементів. При аварії або виході з ладу, кожен елемент системи можна відразу ж замінити на новий компонент. Заміну може здійснити навіть некваліфікована навчена особа. Заміна полягає у вилученні елемента з монтажної рамки і роз’єднанні штекера. Під час експлуатації система MDC V03 IP регулярно автоматично діагностується. Цілий ряд несправностей система здатна самостійно класифікувати і знайти дефектний елемент. Монтаж системи досить простий. До точок з’єднання підключається будь-який кінцевий елемент. Окремі елементи системи з’єднані через структуровану кабельну систему.

Система MDC V03 IP складається з комплексу самостійних функціональних блоків і елементів. Управління системи забезпечує системний сервер VOIP, який розміщений в шафі передачі даних.

Всі продукти програми MediCall спрямовані на задоволення високих вимог сучасних установ, особлива увага приділяється комфорту і зручності в експлуатації.

MDC V03 IP S

Сигналізаційна система MDC V03 IP S лінійки MediCall являється необхідним помічником для кожної сучасної установи охорони здоров’я і соціально-побутової сфери та використовується, коли немає необхідності у встановленні голосового зв’язку. Система забезпечує ефективний зв’язок медичного персоналу з пацієнтами без можливості мовного обміну, систему можна поступово нарощувати додаючи нові елементи і розширюючи функціонал на основі IP-технологій.

Сигналізаційна система відрізняється максимальною надійністю, гнучкістю і варіабельністю, інтуїтивно зрозумілим управлінням, має функцію самодіагностики і можливістю віддаленого управління через Інтернет.

Система MDC V03 IP S складається з комплексу самостійних функціональних блоків і елементів. Всі продукти лінійки MediCall відповідають високим вимогам сучасних установ, є простими для розуміння і використання.

MDC SV05

Сигналізаційна система MDC SV05 лінійки MediCall використовується в закладах охорони здоров’я та соціально-побутової сфери, санаторіях, будинках пристарілих тощо. Функціонал системи можна розширювати за допомогою блоків комунікації, які дозволяють здійснювати односторонню голосовий зв’язок т.зв. “Центральне повідомлення” від медичного персоналу до клієнта. Система може працювати як одне ціле або її можна розділити на окремі підсистеми, які працюють повністю самостійно. Призначений в установах з тимчасовими постами персоналу. Система MDC SV05 складається з комплексу самостійних функціональних блоків і елементів. Систему можна поступово нарощувати і розширювати її функціонал відповідно до вимог та потреб користувача. Всі продукти лінійки MediCall відповідають високим вимогам сучасних установ, є простими для розуміння і використання.

Елементи системи

Персонал

Пацієнти

Допоміжне обладнання

Інше